O nas

 

EUROFLUID jest nowoczesną firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Firma odgrywa znaczącą rolę na rynku, będąc wiodącym w Polsce dostawcą olejów i emulsji ciągarniczych oraz dominującym dostawcą wysokojakościowych produktów w obróbce metali i obróbce cieplnej.

Misją firmy jest dostarczanie wysokowydajnych środków do bezawaryjnej pracy maszyn, które wyróżnia najlepszy współczynnik relacji ceny do jakości oferowanych produktów bezpiecznych dla ludzi oraz środowiska.

Technologie przyszłości już dziś

Po 10 latach działalności, niezmiennie kontynuowana jest misja firmy. Odzwierciedla ona zaangażowanie w produkcję i dostawy środków, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania w szerokim zakresie przemysłowych zastosowań. Dążeniem marki jest wspieranie swoich klientów w poszukiwaniu specjalistycznych, maksymalnie wydajnych i niezawodnych produktów.

Powrót

O nas

Eurofluid to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu.