TFM – Total Fluid Management

Kompleksowa Obsługa Zakładu, czyli Outsourcing Gospodarki Smarowniczej.

W ramach kompleksowej obsługi zakładu, EUROFLUID przejmuje odpowiedzialność za wszystkie obszary związane z gospodarką smarowniczą. Zakres działań obejmuje kompleksowe usługi związane z monitoringiem i pielęgnacją układów olejowych, diagnostykę olejową, obsługą systemów chłodzenia wykorzystywanych w procesach obróbki skrawaniem, gospodarką odpadami a także logistyką środków smarnych i wkładów filtracyjnych. Do tego dochodzi pomoc w budowaniu baz danych, szkolenia pracowników oraz pracę nad zwiększeniem efektywności i ekonomiczności procesów i inne dodatkowe czynności zgodne z oczekiwaniami klienta.

Firma EUROFLUID realizuje Kompleksową Obsługą Zakładów – TFM, której celem jest zoptymalizowanie gospodarki smarowniczej danego zakładu, a co za tym idzie zwiększenie wydajności produkcji oraz redukcję kosztów.

Oferujemy rozwiązania, które mają na celu optymalizację procesów i zwiększenie produktywności w obszarze gospodarki smarowniczej. Optymalizacja smarowania ogranicza ryzyko nieplanowanych przestojów maszyn jak również wydłuża ich żywotność. Dzięki właściwie prowadzonej gospodarce smarowniczej, środki olejowo-chłodzące zastosowane w urządzeniach mogą być wykorzystane w 100%, co zwiększa wydajność i rentowność procesów.

Mobilna Grupa Serwisowa

W swojej ofercie firma EUROFLUID posiada również dodatkową usługę kompleksowego czyszczenia maszyn przemysłowych oraz filtrowania emulsji i chłodziw. Przedmiotowa usługa świadczona jest przez nasz własny Mobilny Serwis Techniczny, dzięki czemu może być realizowana bezpośrednio na terenie każdego zakładu, a jej zakres ustalany jest bezpośrednio z klientem końcowym według indywidualnych potrzeb.

Dążąc do optymalizacji procesów produkcyjnych firma EUROFLUID wprowadziła do swojej oferty systemowe zarządzanie zakupami realizując tym samym dostawy produktów znajdujące się poza Portfolio firmy, a jednocześnie będących w zainteresowaniu odbiorców końcowych. Tym samy realizujemy dostawy produktów z każdego zakątka świata.
Jednocześnie dywersyfikując ofertę produktową, przy ścisłej współpracy, zapewniamy kompleksowe dostawy produktów w zakresie obróbki metali firmy Quaker Houghton serii Quakercool, Hocut, Cut-Max, Houghtoclean, Sitala, Dromus, itp.


Kontakt:
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku
Jan Fejkiel
Tel. +48 41/33-220-10
Mobil: +48/533-342-855
fejkiel@eurofluid.pl

 

Powrót

O nas

Eurofluid to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu.