Środki myjące

Carl BECHEM GmbH
Oznaczenie artykułuZakres zastosowania
Beruclean 111 EHFUniwersalnie stosowany, wysoko-alkaliczny wodny środek czyszczący do materiałów ze stali i żelaza
Beruclean 3050Łagodnie-alkaliczny specjalny środek czyszczący do zanieczyszczeń przemysłowych
Beruclean 3305Środek czyszczący do spryskiwania i zanurzania, ze zintegrowaną ochroną antykorozyjną, przeznaczony do metali nieżelaznych i stali.
Beruclean 3843/IWysokoefektywny środek czyszczący do metali nieżelaznych i stali, odpowiedni do usuwania pozostałości po obróbce wszelkiego rodzaju, jak również olejów i smarów.
Beruclean S 114 ECOŚrodek do czyszczenia na zimno na bazie surowców odnawialnych, usuwanie olejów, żywic, smarów, wysoka temperatura zapłonu, lekka ochrona antykorozyjna
Beruclean S 214Emulgujący środek do czyszczenia na zimno, przeznaczony do usuwania pozostałości po obróbce, po użyciu można go usunąć strumieniem wody
Beruclean S 4029Uniwersalny środek do czyszczenia na zimno, niezawierający związków aromatycznych, prawie bezwonny, szybko biodegradowalny zgodnie z OECD 301 F
Beruclean S 4033Mieszanina węglowodorów niearomatycznych, o wąskim zakresie temperatury wrzenia, szybko wysychająca, prawie bezwonna
 
ZET-CHEMIE GmbH
Oznaczenie artykułuZakres zastosowania
ZET-clean 8-10Środek czyszczący na zimno do mycia, odtłuszczania i usuwania oleju ze stali, aluminium i metali kolorowych. Temperatura zapłonu < 21˚C, lotność par (VZ) 3.
ZET-clean 25Środek czyszczący na zimno do mycia, odtłuszczania i usuwania oleju ze stali, aluminium i metali kolorowych. Temperatura zapłonu 29˚C, lotność par (VZ) 30.
ZET-clean 57Izoparafinowy środek do czyszczenia na zimno o neutralnym zapachu i minimalnej ilości związków aromatycznych do ogólnego odtłuszczania metali. Temperatura zapłonu > 61˚C, lotność par (VZ) 67.
ZET-clean 65Środek czyszczący na zimno do umywalek lub do ręcznego odtłuszczania. O neutralnym zapachu i naturalnej ochronie antykorozyjnej. Temperatura zapłonu 62˚C, lotność par (VZ) 150.
ZET-NitroverdünnungUniwersalny środek rozcieńczający do odtłuszczania, rozpuszczania farb, środków klejących itd. Temperatura zapłonu -19˚C, lotność par (VZ) 4.
ZET-clean 78 BioBiodegradowalny środek do czyszczenia na zimno na bazie alkoholu, rozpuszczający olej i smar, mieszalny z wodą. Temperatura zapłonu 17˚C, lotność par (VZ) 17.
ZET-Reiniger 188Uniwersalny środek czyszczący, mieszalny z wodą, do ogólnego czyszczenia maszyn, stosowany również jako środek do odtłuszczania metodą zanurzeniową i w kąpieli ultradźwiękowej.
ZET-Reiniger 1367Neutralny środek czyszczący do natryskiwania, niskopieniący od ok. 40˚C, do odtłuszczania stali, aluminium i metali kolorowych. Stosowany w natryskowych urządzeniach odtłuszczających.
ZET-Reiniger 132/1Alkaliczny środek czyszczący do stali i aluminium o bardzo dobrych właściwościach odtłuszczania. Odpowiedni do urządzeń natryskowych i zanurzeniowych.
Powrót

O nas

Eurofluid to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu.