Oleje do ciągnienia rur i prętów

 
Carl BECHEM GmbH
Oznaczenie artykułuZakres zastosowania
BECHEM Starlit EM-MA-DFNiezawierający oleju mineralnego koncentrat mieszalny z wodą, środek do formowania przeznaczony do spawania rur stalowych, pewna ochrona antykorozyjna, bardzo dobre właściwości smarne.
Beruform STO 3009 COlej o wysokiej lepkości i zawartości chloru przeznaczony do ciągnienia rur i profili ze stali CrNi, stali wysoce wytrzymałej w podwyższonej temperaturze i ogniotrwałej oraz tytanu.
Kubitrac 2508 EBMieszalny z wodą koncentrat oleju do walcowania o wysokiej wydajności przeznaczony do walcowania pielgrzymowego rur z miedzi i stopów miedzi, mlecznobiałą, stabilną pod względem podgrzewania emulsję cechują bardzo dobre właściwości smarne, wysokie prędkości walcowania pielgrzymowego i długa żywotność narzędzi.
Kubitrac P 50Mieszalny z wodą koncentrat oleju do walcowania przeznaczony do walcowania pielgrzymowego rur z miedzi i stopów miedzi, efektem dobrych właściwości myjących i sieciowania połączonych z wysokimi zdolnościami transportowania brudu są czyste powierzchnie rur i niwelowanie osadów.
Masterdraw 1990Medium do hartowania rur z metali nieżelaznych, pozostałości produktu wspomagają dalszą obróbkę, minimalizują powłokę z pary wspomagają ochronę antykorozyjną zbiorników i pomp.
Masterdraw 558 SCDo ciągnienia rur aluminiowych, specjalnie do ciągarek bębnowych (Bullblock, Spinnerblock) i ciągarek ławowych, odpowiedni również do ciągnienia wielostopniowego.
Masterdraw 560Do smarowania wewnętrznego (ID) przy ciągnieniu rur miedzianych (operacje końcowe), ścianki cienkie i o średniej grubości.
Masterdraw EBE 110Medium o niskiej lepkości, na bazie wody do procesów obróbki plastycznej na gorąco i procesów kucia, nie zawiera oleju i grafitu.
Masterdraw EBE 270Do ciągnienia profili, rdzeni i rur ze stopów metali nieżelaznych i niklu, stopów mosiądzu i niklu oraz stopów miedziowo-niklowych na ciągarkach bębnowych i ławowych, duże i małe grubości ścianek.
Masterdraw EBE 430Opracowany specjalnie do operacji końcowych w obszarze wewnątrz rur aluminiowych o średniej i małej grubości ścianek.
Masterdraw EBE 745Przygotowany do zastosowania w obszarze wnętrza rur, bardzo dobre zachowanie pozostałości.
Masterdraw LF 51350 TOpracowany specjalnie do ciągnienia rur nieżelaznych o dużej i małej grubości ścianek.
Powrót

O nas

Eurofluid to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu.