Emulsje i oleje ciągarnicze

 

Carl BECHEM GmbH
Oznaczenie artykułuZakres zastosowania
BECHEM Unopol AL 560Emulsja do ciągnienia aluminium EC na grubociągu i średniociągu, jak również do produkcji drutu lakierowanego, stężenie robocze jest różne w zależności od zastosowania i wynosi pomiędzy 10% i 25%.
BECHEM Unopol AL 570Emulsja ciągarnicza opracowana do ciągnienia drutów aluminiowych o średnicy wejściowej ok. 3,5 mm i średnicy końcowej od 0,10 – 0,80 mm na ciągarkach jedno- i wielostopniowych z ciągłym procesem wyżarzania, stężenie robocze zmienia się w zależności od zastosowania i wynosi pomiędzy 10% i 25%.
BECHEM Unopol F 811Łączy zalety produktów zawierających olej mineralny i syntetycznych dodatków uszlachetniających, gwarantuje w cienkociągu (jedno- i wielociągu) do średnicy końcowej 0,10 mm konieczną przy tym czystość systemu, bardzo długą żywotność emulsji, znakomite właściwości smarowania i długą żywotność ciągadeł.
BECHEM Unopol G 560Produkt o wysokiej wydajności do zastosowania na grubociągu i średniociągu, jak również do wielociągów o średnicy końcowej do 0,20 mm, stosowany do miedzi gołej, jak również ocynowanej i posrebrzanej, stężenie robocze od 5% do 15 %, umożliwia bardzo dobre smarowanie połączone z efektywnym myciem drutu i ciągarki, długa żywotność emulsji.
BECHEM Unopol S 803Opracowany do mikrociągu w maszynach wielodrutowych o średnicy końcowej do 0.05 mm, zapewnia najwyższą czystość ciągnionego drutu i systemu ciągarniczego, jak również ekstremalnie długą żywotność roztworu
BECHEM Unopol SP 930Produkt specjalny do czyszczenia drutu po procesie ciągnienia i wyżarzania, jak również do smarowania podczas skręcania w skrętki, aplikacja poprzez spryskiwanie i zanurzanie, po wyparowaniu medium nośnego na powierzchni drutu pozostaje cieniuteńka powłoka smarna o dobrych właściwościach antykorozyjnych.
BECHEM Unopol SPG 623Mieszalny z wodą, częściowo syntetyczny płyn do wyżarzania, przy stężeniu roboczym od 0,5% do 2,0% cechują ten produkt bardzo dobre właściwości czyszczące, jak również ochrona przed korozją i powstawaniem plam
BECHEM Unopol U 570Produkt uniwersalny do zastosowania na grubociągu, średniociągu i cienkociągu (ciągarki jedno- i wielostopniowe) do średnicy końcowej 0,15 mm, do miedzi gołej, jak również ocynowanej i posrebrzanej.
Berudraw 2291/IJako pasta jest stosowany w formie nierozcieńczonej w pojedynczym procesie ciągnienia po nanoszeniu warstw lub wapnowaniu albo w ostatniej fazie ciągnienia na sucho jako roztwór mydlany do polerowania.
Berudraw 3587Niezawierający oleju mineralnego, emulgujący koncentrat oleju ciągarniczego do ciągnienia gołych i ocynkowanych, jak również miedziowanych lub mosiądzowanych drutów stalowych.
Berudraw 3779Olej ciągarniczy o wysokiej lepkości i zawartości chloru, niemieszalny z wodą, do smarowania rur, wewnątrz i na zewnątrz, jak również do ciągnienia prętów, profili ze stali szlachetnej.
Berudraw 3955Miękka pasta ciągarniacza rozpuszczalna w wodzie, z zawartością rodzimych estrów i substancji powierzchniowo czynnych.
Berudraw 4046Niemieszalny z wodą olej do ciągnienia na zimno prętów stalowych o gładkiej i jasnej powierzchni w procesie ciągnienia na mokro.
Berudraw AL 20Olej o średniej lepkości do ciągnienia na grubociągu i średniociagu aluminium i stopów aluminium, do zastosowania w urządzeniach natryskujących.
Berudraw AL 3Olej o niskiej lepkości do ciągnienia na cienkociągu aluminium i stopów aluminium w ciągarkach jedno- i wielostopniowych natryskujących.
Berudraw AL 50Lepki olej do ciągnienia na grubociągu do aluminium i stopów aluminium, zastosowanie w maszynach zanurzeniowych.
Berudraw D-14 V-SNiezawierający chloru, niemieszalny z wodą olej specjalny do ciągnienia drutów ze stali i stali szlachetnej na cienkociągu i mikrociągu.
Berudraw ZD 818 NeuOlej do ciągnienia drutu, od średnich do małych wymiarów, zapewnia długą żywotność kół ciągowych.
Powrót

O nas

Eurofluid to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji przemysłowych środków smarnych, stosowanych praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu.